Robota Akkukulmahiomakone DC-DXW18V, runko
Toimii myös Makita LXT 18V akulla!
Robota Akkukulmahiomakone DC-DXW18V, runko - Kulmahiomakoneet - 6438212141084 - 1
Robota Akkukulmahiomakone DC-DXW18V, runko - Kulmahiomakoneet - 6438212141084 - 2
Robota Akkukulmahiomakone DC-DXW18V, runko - Kulmahiomakoneet - 6438212141084 - 3
Robota Akkukulmahiomakone DC-DXW18V, runko - Kulmahiomakoneet - 6438212141084 - 4
Robota Akkukulmahiomakone DC-DXW18V, runko - Kulmahiomakoneet - 6438212141084 - 5
Robota DC-DXW18V akkukulmahiomakone 125 mm runko on johdoton ratkaisu metallin ja kiven hiontaan sekä katkaisuun. Kaksi nopeusasetusta helpottaa työskentelyä eri materiaaleilla. 125 mm laikka... Lue lisää
  • Tuotekoodi: 6438212141084
  • EAN: 6438212141084
  • Takuu: 1 vuosi
kpl
Robota DC-DXW18V akkukulmahiomakone 125 mm runko on johdoton ratkaisu metallin ja kiven hiontaan sekä katkaisuun. Kaksi nopeusasetusta helpottaa työskentelyä eri materiaaleilla.
  • 125 mm laikka hionta- ja katkaisutöihin
  • Kaksi nopeutta 7000 ja 10500 kierrosta minuutissa
  • Hiiliharjaton moottori ja 1.8 Nm vääntö
  • Apukahva ja kaksi teräsuojaa mukana
  • Runkolaite, akku ja laturi myydään erikseen
Monikäyttöinen akkurälläkkä työmaalle
Kompakti rakenne ja nopea laikanvaihto tekevät koneesta käytännöllisen valinnan asennus- ja remonttitöihin. Valitse nopeus työn mukaan ja käytä aina oikeaa suojaa laikan tyypin mukaisesti. Mekaanisesti yhteensopiva Makita 18V -akkujen kanssa.
Tekniset tiedot
  • Laikan halkaisija: 125 mm
  • Moottori: hiiliharjaton
  • Jännite: 18 V
  • Nopeus: 2 vaihdetta
  • Kierrosluku: 7000 kier./min
  • Kierrosluku: 10500 kier./min
  • Vääntö: 1.8 Nm