Opal kumirengastiiviste 38MMX30MM/2KPL
Opal kumirengastiiviste 38MMX30MM/2KPL - LVI-tiivisteet ja eristeet - 6413820240114 - 1
Kumirengastiiviste, Koko: 38X30mm, pakkauksessa 2 kpl. Tiivisteen ulkomitta on 38mm, sisämitta on 30,5mm ja tiiviste on 3mm paksu. Kumitiivisteet on tarkoitettu ensi sijaisesti lämpimän... Lue lisää
  • Tuotekoodi: 6413820240114
  • EAN: 6413820240114
kpl
Kumirengastiiviste, Koko: 38X30mm, pakkauksessa 2 kpl. Tiivisteen ulkomitta on 38mm, sisämitta on 30,5mm ja tiiviste on 3mm paksu. Kumitiivisteet on tarkoitettu ensi sijaisesti lämpimän käyttöveden lämpöihin eli n.+60-65C. Hetkellisesti tiiviste kestää +100 astetta. Painelinjoihin parempi vaihtoehto on massatiiviste.